Hoppy Hockey Liigat

Hoppy Hockey Liigat ovat JuniorPelicans -seurojen yhdessä järjestämiä G-A -ikäluokkien harrastesarjoja/otteluita.

Hoppy Hockey Liigat 2016-2017

HHL säännöt 2016-17.pdf


Kiekkokoulu (G-juniorit): joukkueet ja yhteystiedot

  1. Kiekkoreipas: Marko Pölönen 044-714 3771 marko.polonen(at)tts.fi
  2. KaPa: Mikko Lampinen 044-721 2482 mikko.lampinen(at)dna.fi
  3. HeKi/NasKi: Ville Ahvenainen 0440-821 995 ville.ahvenainen(at)naskijr.fi
  4. Pel2000: Kalle Virtanen 045-272 0340 seuravalmentaja(at)pelicans2000.fi
  5. VeKi: Harri Laitinen 040-726 4499 harri.laitinen(at)phnet.fi

Turnaukset:

  1. su 27.11.2016 SOL Areena, Lahti - KK-turnaus_27.11.2016.pdf
  2. la 4.2. Heinola - KK-turnaus_4.2.2017.pdf
  3. su 26.2. Vääksy - KK-turnaus_26.2.2017.pdf
  4. su 12.3. Pajulahti klo - KK-turnaus_12.3.2017.pdf
  5. la 25.3. Hollola - KK-turnaus_25.3.2017.pdf

Kiekkokoulut pelaavat kauden aikana 5 turnausta.
Kiekkoreippaasta turnauksiin osallistuu Tekniikkakoulu-ryhmän pelaajat. Joukkuejaoista ja tiedotuksesta vastaavat Tekniikkakoulun ohjaajat.


F-juniorit: joukkueet ja yhteystiedot

  1. Kiekkoreipas (2): Miikka Lahti 040-533 8047 miikkalahti(at)phnet.fi
  2. KaPa (2): Mikko Lampinen 044-721 2482 mikko.lampinen(at)dna.fi
  3. VeKi (2): Anssi Hietamaa 044-736 0451 anssi.hietamaa(at)hotmail.com
  4. HeKi: Henri Kari 0440-773 410 henri.kari(at)makron.fi
  5. NasKi: Johanna Schroderus 044-263 7943 johanna.schroderus(at)luukku.com

Turnaukset:

  1. la 29.10.2016 Vääksy (VeKi) - F I-turnaus_29.10.2016.pdf
  2. la 26.11.2016 Vääksy - F II-turnaus_26.11.2016.pdf
  3. su 4.12.2016 Lahti - F III-turnaus_4.12.2016.pdf
  4. la 21.1.2017 Lahti - F IV-turnaus_21.1.2017.pdf
  5. la 28.1.2017 Vääksy - F V-turnaus_28.1.2017.pdf
  6. su 19.2.2017 Pajulahti - F VI-turnaus_19.2.2017.pdf
  7. su 26.3.2017 Heinola - F VII-turnaus_26.3.2017.pdf
  8. su 2.4.2017 Lahti - F VIII-turnaus_2.4.2017.pdf

F-junnut pelaavat kauden aikana 8 turnausta, 2 ott./joukkue/turn., yhteensä 16 ott./joukkue.


E-juniorit: joukkueet ja yhteystiedot

  1. Kiekkoreipas (2): Anu Ahola 040-592 9245 anu.ahola(at)dnainternet.net
  2. VeKi: Harri Laitinen 040-726 4499 harri.laitinen(at)phnet.fi
  3. KaPa: Mikko Vesterinen mikko.vesterinen(at)raute.com

E-junnuissa joukkueet sopivat keskenään peleistä.


D-juniorit: joukkueet ja yhteystiedot

  1. Kiekkoreipas: Katri Seurujärvi 040-738 8784 katri.seurujarvi(at)elisanet.fi

C-juniorit: joukkueet ja yhteystiedot

  1. Kiekkoreipas: Miia Halttu 044-329 3215 miia.halttu@gmail.com

B-juniorit: joukkueet ja yhteystiedot

  1. Kiekkoreipas: Janne Makkonen 0500-517 301 janne.makkonen(at)lyk.fi
  2. Heinola: Petri Taskinen 050-5966666 petri.taskinen(at)phnet.fi

B-junnuissa joukkueet sopivat keskenään peleistä.


A-juniorit: joukkueet ja yhteystiedot

  1. Kiekkoreipas: Rainer Korhonen 0400-733 938 rainer.korhonen(at)phnet.fi

Lisätiedot: Ari Suomalainen 050 375 0685 ari.suomalainen(at)kiekkoreipas.fi


   
Lisää uutisia
Kiekkoreipas ry
«  Huhtikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Kategoriat